Close
Váš nákupní košík je prázdný.
Výsledek hledání pro výraz

O nás

NoCompromise.House - proč?


 

Tento projekt vznikl jako dosud neexistující podpora nadšeným střelcům, majitelům a fanouškům značky Heckler & Koch. Naším cílem je především informovat o novinkách a zajímavostech, poskytovat co nejširší spektrum informací o zbraních H&K a organizovat akce, na kterých se můžete, nyní již nejenom se zbraněmi H&K, seznámit.

Koníček nám lehce přerostl v business a díky velice dobrým vztahům s českým importérem zbraní H&K, společností Walter Trading s.r.o. Vám můžeme nabídnout zbraně, ale i náhradní díly a především know-how, které (s trochou sebestřednosti) nemá na českém trhu obdoby.

Vzhledem k tomu, že firma roste a s ní i my, postupně rozšiřujeme sortiment o další značky, se kterými máme zkušenosti.

 

Závody / armáda => reálné zkušenosti


 

S naším týmem se aktivně účastníme střelecko/taktických závodů, kde řádně prověřujeme veškeré produkty, které vám následně nabízíme. A opravdu je nešetříme. Jsme také součástí Aktivních záloh Armády České republiky, takže věříme, že dokážeme mít nad výběrem gearu a zbraní určitý, poměrně široký nadhled, který se snažíme naším zákazníkům předat.

 

Kdo za tím stojí


 

Celý projekt vznikl z touhy po změně. Utíkáme od stereotypů zaběhlých v českém zbrojním průmyslu, máme rádi zbraně a milujeme značku H&K. Na počátku všeho dobrého musí být změna a tu iniciuje nový začátek. A takový tady nyní je. Zbraně jsou naším koníčkem, prací, ale hlavně zodpovědností.

 

Nekompromisní tým


 

Jakub Dražan | NoCompromise.House s.r.o.
Jakub "Hawk" Dražan
CEO | H&K expert a puškař
E-mail: jakub.drazan@nocompromise.house
GSM: +420 778 501 401
 
 
 
 

NoCompromise.House | showroom / sídlo a fakturační údaje


 

NoCompromise.House s.r.o.
Tovární 1270/10
Praha 7, 170 00
Česká Republika

Zbrojní licence: CG000315
IČ: 06228593
DIČ: CZ06228593